Ivvo
Ivvo
Kutay Bilen' İle Herşey.

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhuriyet’in 100. yıl dönümünde açıklamalarda bulunuyor

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhuriyet’in 100. yıl dönümü kutlamaları kapsamında Vahdettin Köşkü’nde ulusa sesleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bugün Türkiye Cumhuriyeti, tıpkı Gazi’nin (Mustafa Kemal Atatürk) istek ettiği biçimde, bölgesinde ve dünyada kimsesizlerin kimsesi olan bir ülkedir. Kimsesizlerin kimsesi olmaya devam edeceğiz.” dedi.

  • 29 Ekim 2023
  • 54 kez görüntülendi.
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhuriyet’in 100. yıl dönümünde açıklamalarda bulunuyor
REKLAM ALANI

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyet’in 100. yılı tüm yurtta coşkuyla kutlanıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kutlamalar kapsamında Vahdettin Köşkü’nde ulusa sesleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şu formda:

YAZI ARASI REKLAM ALANI

Aziz milletim değerli konuklar sizleri en kalbi hislerimle, hürmetle, muhabbetle selamlıyorum. Ülkemizde ve yurt dışında yaşayan insanlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir defa daha tebrik ediyorum. Dünyanın her bir noktasında sevincimizi paylaşan kardeşlerimize teşekkür ediyorum. 29 Ekim 1923 yılında ilan ettiğimiz Cumhuriyet’imiz, bugün birinci asrını tamamlayıp, Türkiye Yüzyılı dediğimiz ikince asrına yelken açıyor. Şanla, gururla, sevinçle kutladığımız Cumhuriyet’imizin ülkemiz ve milletimiz için güzel olsun.

“TÜRKİYE CUMHURİYETİ, İHTİŞAMIYLA GÖZLERİ KAMAŞTIRMAYA DEVAM EDİYOR”

Bugün 100. yaşına ulaşan Türkiye Cumhuriyeti, ihtişamıyla gözleri kamaştırmaya devam ediyor. Bu topraklarda kurduğumuz birinci değil, son devletimizdir. İnsanlığa istikamet çizmiş, medeniyetlere öncülük etmiş pek çok devletimiz vardır. Kurduğumuz 16 devletimiz Cumhuriyetimizin öncüsüdür.

“CUMHURİYETİMİZ BİZİM İÇİN İLHAM KAYNAĞIDIR”

“KİMSESİZLERİN KİMSESİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Ayrıntılar geliyor…

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ