Ivvo
Ivvo
Kutay Bilen' İle Herşey.

Logitech, Görüntü Konferans Sistemlerinde Çıtayı Yükseltiyor

Hayat kolaylaştıran teknolojileri ve yaratıcı dizaynlarıyla bölüme ilham veren Logitech, Microsoft Teams ve Zoom üzere günümüzün önde gelen …

Logitech, Görüntü Konferans Sistemlerinde Çıtayı Yükseltiyor
REKLAM ALANI

Hayat kolaylaştıran teknolojileri ve yaratıcı dizaynlarıyla bölüme ilham veren Logitech, Microsoft Teams ve Zoom üzere günümüzün önde gelen görüntü konferans platformlarıyla uyumlu çalışan yeni kuşak eserleri ve PC tabanlı tahlil portföyüyle görüntü konferans sistemlerinde çıtayı daha da yükseltti. Logitech farklı ölçeklerdeki toplantı odaları için tasarladığı Rally Bar, Rally Bar Küçük ve RoomMate modelleriyle iş dünyasında sürat ve verimliliği yeni bir boyuta taşıyor.

Görüntü konferans tahlilleri günümüz iş dünyasında çabucak her kurumun iş süreçlerinin ayrılmaz bir modülü olmaya devam ederken, Logitech’in yeni kuşak eser portföyü, esnek toplantı odası tahlilleri için yeni eserler ve hizmetler sunmaya devam ediyor. Orta büyüklükteki toplantı odaları için özel olarak tasarlanmış Logitech Rally Bar ve küçük odalar için tasarlanan Logitech Rally Bar Küçük, sinema kalitesindeki manzara ve canlı, net sesin dahil olduğu hepsi bir ortada dizaynıyla toplantıları dönüştürüyor. Büyük toplantı odalarını tamamlayan yeni Logitech RoomMate ise kullanıcıların PC yahut Mac olmadan, Logitech’in Rally Plus üzere kameralarında görüntü konferans sistemini çalıştırmalarına imkan tanıyan özelliğiyle öne çıkıyor. Logitech’in yeni kuşak görüntü konferans tahlilleri, kullanıcıların günümüzün karma ve süratle gelişen çalışma ortamlarında daha âlâ toplantılar gerçekleştirmesi ismine, görüntü konferans ekipmanlarının suram, idare ve kullanımını değerli ölçüde kolaylaştırıyor.

YAZI ARASI REKLAM ALANI

Logitech’in yeni jenerasyon görüntü konferans tahlilleriyle ilgili konuşan Logitech Türkiye Görüntü Konferans Eserleri Kategori Yöneticisi Kürşat Fatih Masatçı, “Logitech, kurumların gereksinimlerini karşılayacak ve verimliliklerini artıracak tahliller sunmak ismine daima kendini yeniliyor ve fark yaratan eserler sunmaya devam ediyor. Rally Bar, Rally Bar Küçük ve RoomMate eserleri de kurumların ve çalışanların gereksinim duyduğu sürat ve verimliliği artırmak için tasarlandı. Rally Bar ve Rally Bar Küçük; üstün imaj ve ses kalitesi, insan figürlerini algılayan ve güzelleştiren yapay zeka teknolojisi ve toplantı odalarında dağınıklığı önleyen hepsi bir ortada kablo idaresi ile kurumların iş yapış biçimlerini olumlu manada etkiliyor ve bir üst noktaya taşıyor.” dedi.

Logitech Rally Bar ve Rally Bar Küçük’ün en önemli özellikleri:

  • 4K’ya kadar çözünürlüğe sahip harika mercekler: Rastgele biriyle rastgele bir yerden yüz yüze konuşuyormuş hissi veren, pürüzsüz motorlu PTZ kameraya ve yüksek çözünürlüklü mercek yapısına sahiptir.
  • Yüksek ses kalitesi: Gelişmiş ses mühendisliği ile üretilen ultra düşük distorsiyonlu hoparlörler kristal netliğinde ses iletir ve odanın her köşesinde birebir kalitede ses transferi sağlar. Hüzmeleme teknolojisine sahip mikrofonlar her bir koltuktaki bireylerin seslerini inanılmaz konuşma netliğiyle alır, etkin konuşmacıya odaklanarak daha yüksek ve yumuşak sesleri otomatik olarak istikrarlar ve istenmeyen gürültüyü bastırır. Ayrıyeten, patentli bir titreşim önleyici süspansiyon sistemi, duvar, sehpa yahut masalardan kaynaklı hoparlör titreşimlerini en aza indirir, böylelikle her iki istikamette harikulâde netlikte bir ses sağlanır.
  • Çarpıcı tasarım: Rally Bar ve Rally Bar Küçük, şık, minimalist bir görünüm için şık ve yuvarlak kenarlara sahiptir. Hoparlörlerinde geri dönüştürülmüş polyester kumaş kullanılan aygıtlar, çağdaş toplantı odalarının estetiğini kusursuz bir formda tamamlamak için siyah yahut beyaz renk versiyonlarıyla tasarlanmıştır.
  • Yerleşik yapay zekâ ile üstün akıllı: Yeni Bar serisi kameralar Logitech RightSense teknolojisi ve ikinci bir kamera olan AI Viewfinder ile donatılmıştır. Kamera insan figürlerini gerçek vakitli algılar ve Logitech RightSight sayesinde otomatik çerçeveleme yaparken, PTZ kameranın denetiminin hassasiyetini artırır.
  • Heyetimi, idaresi ve izlemesi son derece kolay: Çok istikametli ve hepsi bir ortada dizaynın ötesine geçen Rally Bar ve Rally Bar Küçük, düşük karbon ayak izine, kolay ve inançlı suram sağlayan inanılmaz kablo idaresine ve esnek montaj seçeneklerine sahiptir. Kutudan çıkar çıkmaz dakikalar içinde heyetimi tamamlayabilir ve Logitech Sync yahut tercih ettiğiniz aygıt idare merkezini kullanarak tek bir platformdan üzerinden kolaylıkla izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Ayrıyeten, bilhassa toplantı odası kapasitesinin ehemmiyet kazandığı karma ofislerde, iştirakçi sayma vb. ölçümlerle konferans odalarınızın nasıl kullanıldığına dair iç görüler edinebilirsiniz.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ