Ivvo
Ivvo
Kutay Bilen' İle Herşey.

Panasonic’ten İhtilal Yapacak Teknoloji: Yeni Kuşak Lensler İçin Hazırlanın!

Panasonic, kameraların ve sensörlerin performansını artırmaya yönelik kızılötesi asferik lenslerin seri üretimi için uzak kızılötesi lens …

Panasonic’ten İhtilal Yapacak Teknoloji: Yeni Kuşak Lensler İçin Hazırlanın!
REKLAM ALANI

Panasonic, kameraların ve sensörlerin performansını artırmaya yönelik kızılötesi asferik lenslerin seri üretimi için uzak kızılötesi lens kalıplama teknolojisi geliştirdiğini duyurdu. Yeni lensler, uzak kızılötesinde harika iletim özellikleri sunan kalkojenit camdan oluşuyor.

Panasonic, geliştirdiği en yeni cam kalıplama sistemi ve kalıp sürece teknolojisi ile “dünyanın birinci yüksek oranda hermetik çerçeveye entegre edilmiş, yapıştırıcı kullanmayan ve difraktif lens de dahil olmak üzere bir dizi lens hazırlığında. Şirket, ürettiği yüksek kızılötesi asferik lenslerin seri üretimine başlamış ve bununla uzak kızılötesi sensör modüllerinin yaygınlaşmasına katkıda bulunacakken, öte yandan maliyetleri de düşürmeyi hedefliyor.

YAZI ARASI REKLAM ALANI

Yeni teknoloji, ?3 mm’den ?40 mm’ye kadar çeşitli boyutlarda kalkojenit lenslerin önünü açıyor. Ayrıyeten içeriğinde yapıştırıcı kullanılmaması nedeniyle, gaz kontaminasyonu riskini de ortadan kaldıran Panasonic, böylelikle çerçeveye entegre lenslerin üretimine de imkan tanıyacak. Bu teşebbüs birebir vakitte merceğin kenarını da korurken, mercek çerçevesine montajın doğruluğunu da artıracak.

Panasonic, geliştirdiği yeni teknoloji için şimdilik prototip siparişlerini kabul ediyor ve ilerleyen vakitlerde en son sürümle tüketicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ