Ivvo
Ivvo
Kutay Bilen' İle Herşey.

YAZ MODASINDA ÇEVRECİ BİR DÖNÜŞÜM BAŞLIYOR

Luxamare, moda tutkunlarına şıklığı ve çevreye duyarlılığı aynı anda sunuyor.

YAZ MODASINDA ÇEVRECİ BİR DÖNÜŞÜM BAŞLIYOR
REKLAM ALANI

Luxamare’nin çevre dostu yaklaşımı, moda dünyasında büyük bir etki yaratıyor. Moda tutkunları, markanın sürdürülebilir ve organik kumaşlardan üretilen ürünlerini tercih ederek hem kendi stil ihtiyaçlarını karşılarken hem de doğal kaynakları koruma konusunda sorumluluk sahibi olma fırsatı buluyorlar.

Marka sahipleri ve aynı zamanda tasarımcıları Begüm Şen ve Yeşim Akgül’ün vizyonuyla Luxamare, yaz koleksiyonu ile yaz giyiminde deniz temasını başarılı bir şekilde yansıtan ve sürdürülebilir moda ilkelerini benimseyen bir marka olarak öne çıkıyor. Plaj elbiseleri, gömlek, kimono ve pareolar gibi ürünler, yüksek kalite ve şık tasarımlarıyla dikkat çekerken aynı zamanda çevreye olan duyarlılığı da yansıtıyor. Gündüzden geceye kullanılabilen ürün seçenekleriyle, konforlu ve özgün bir stilin simgesi haline geliyor.


Denizden ilham alan ve sürdürülebilirlikle öne çıkan yaz koleksiyonlarıyla marka, moda dünyasında yenilikçi bir yaklaşım sunuyor. Neslin devamını, insanlığın sürdürülebilirliğini sağlayan “kadın/dişi enerjinin” gücünü tasarımlarına taşıyıp, çoğunluğu organik koton ve doğal keten kumaşlardan üretirken, rahatlığı da ön planda tutarak zamansız parçalara imza atıyor.

YAZI ARASI REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ