Ivvo
Ivvo
Kutay Bilen' İle Herşey.

Eşsiz Uçuş Performansı ile Mavic 3 Satışta

Fotoğraf, görüntü, cümbüş dışında drone teknolojisi bugün tarım, trafik izleme, arama kurtarma, teslimat, güvenlik üzere birçok alanda …

Eşsiz Uçuş Performansı ile Mavic 3 Satışta
REKLAM ALANI

Fotoğraf, görüntü, cümbüş dışında drone teknolojisi bugün tarım, trafik izleme, arama kurtarma, teslimat, güvenlik üzere birçok alanda kullanılıyor ve en ulaşılmaz alanları görünür kılıyor. Akıllı telefon ya da tablet aracılığıyla programlanarak belirlenen rotaya nazaran uçuşa geçen insansız hava araçlarının kullanım alanları gün geçtikçe genişliyor. Drone bölümünün önderi DJI, bilhassa hareket yeteneği yüksek ve en hafif drone modelleri ve teknolojik donanımları ile çığır açan yenilikleri duyurmaya devam ediyor. Görüntüleme sistemleri ve hava araçlarına yönelik geliştirdiği teknoloji ve yeni jenerasyon uygulamalar ile tartışılmaz bir muvaffakiyete sahip olan DJI, bu muvaffakiyetini Mavic 3 ile bir kere daha ortaya koyuyor. Mavic 3 dünyanın en tanınan drone serisinde üç yıl içinde yapılan en kapsamlı güzelleştirmenin tecrübesini yaşatıyor. Drone pilotlarının havadan kusursuz manzara elde etmesini sağlayan Mavic 3, uçuş, fotoğrafçılık ve cümbüş için yeni hava imkanları yaratarak her fonksiyonda eksiksiz performansa ulaşıyor.

200 metre menzil, 46 dakika uçuş mühleti…

YAZI ARASI REKLAM ALANI

Yenilenen dizaynıyla Mavic 3 eşsiz uçuş performansı ve eşsiz içerik oluşturmayı bir ortada sunuyor. İkonik İsveçli kamera markası Hasselblad imzalı çift kameralı yapısıyla dikkat çekiyor. 200 metre menzile sahip çok taraflı mani algılama sensörleri, 46 dakikaya kadar uçuş mühleti sağlayan yeni baştan tasarlanmış pilleri ile eşsiz bir konfor yaşatan DJI Mavic 3, yükseltilmiş donanım yazılımı, düşük ışık hassasiyetiyle esnek ve nüanslı renklerde 5.1K / 50 fps görüntüyü işleyebiliyor ve ağır çekimlerde daha yüksek kaliteli sonuçlar için 4K/120 fps’yi destekliyor. Gelişmiş Mavic 3 Cine sürümü, yüksek süratli bilgi depolama için yerleşik 1 TB SSD ile daha varlıklı görüntü sürece için Apple ProRes 422 HQ kodlaması sunuyor. Çift kamera sistemiyle her şeyin üstünde görüntüleme imkanı sunan DJI Mavic 3, daha yüksek görüntü tarifi, daha yumuşak çekimler ve daha cömert kroplama imkanları yaratıyor.

3 Farklı Kutu Seçeneği İle Satışta

Mavic 3, daha büyük manzara sensörüne sahip olması sayesinde daha yüksek görüntü çözünürlüğü ve dinamik aralık sağlıyor ve düşük ışıklı ortamlarda gürültüyü daha tesirli bir biçimde azaltıyor. Geliştirilmiş renk paleti ile 1 milyara kadar renk yakalayarak post yapımda doğal renk geçişleri ve gelişmiş esneklik sağlıyor. Mavic 3, DJI Mavic 3, DJI Mavic 3 Fly More Combo, DJI Mavic 3 Cine Premium Combo olmak üzere 3 farklı kutu seçeneği ile Türkiye’ye satışa çıktı. Üç akıllı uçuş pili, bir pil şarj merkezi, bir dönüştürülebilir taşıma fazlası içeren DJI Mavic 3 Fly More Combo, daha fazla senoryada üretme ve çekim yapma imkanı sunan bir ND filtre seti içeriyor. DJI Mavic 3 Cine Premium Combo ise, Apple ProRes 422 HQ görüntü kaydını destekleyen ve yerleşik 1 TB SSD’ye sahip bir Mavic 3 Cine Drone’a sahip. Profesyonel yaratıcılığı her istikametten destekleyen DJI Mavic 3 Cine Premium Combo, içerdiği DJI RC Pro ile yüksek parlaklıkta erkan sunuyor.

DJI, Emniyetli Distribütör İş Birliği ile Türkiye’de…

DJI’ın Türkiye’deki tek resmi distribütörü olan Karfo Karacasulu’nun muvaffakiyet öyküsü 1954 yılında fotoğraf makinesi, baskı kağıdı, sinema, baskı kimyasalları, baskı ekipmanları üzere fotoğraf malzemelerinin Hanimex Vivitar, Agfa, Kodak ve Fuji üzere firmalardan ithalatı ve dağıtımı ile başladı. Nikon, Lexar, Polaroid, FeiyuTech, Phottix markalarının da distribütörlüğünü alan Karfo Karacasulu, DJI’ın Türkiye’de tek yetkili distribitörü olarak görüntüleme dalının büyümesine dayanak oluyor. DJI, drone kesimi başta olmak üzere aksiyon kameralar, el gimbalları, kodlanabilir robotlar olmak üzere imaj teknolojilerinde dünya liderliğini koruyor… Çin menşeili bir şirket olan ve küresel pazarda yaklaşık yüzde 80 pazar hissesine ulaşan DJI, dünyanın dört yanında teknoloji severlere ulaşıyor. 2020 itibariyle ABD İç İşleri Bakanlığı’nda bulunan insansız hava araçlarının yüzde 77’sini tedarik eden DJI, insansız hava araçları eserleriyle koronavirüs salgınıyla uğraş kapsamında birçok ülke tarafından tercih ediliyor. Termal kameralar ateş ölçümü yaparken, yerleşik ses sistemleriyle maske kullanımı konusunda ihtarlar yapılıyor. Amerika, Avrupa ve Asya başta olmak üzere tüm dünyaya ihtilal niteliğindeki eserler ve tahliller sunan marka; sinema üretimi, inşaat, kontrol, acil müdahale, tarım, müdafaa ve öteki birçok kesimdeki uygulamalar için geliştirdiği işlevsel eserleriyle 100’den fazla ülkede kullanıcılarıyla buluşuyor.

DJI Mavic 3 Single Fiyatı: 2.781 $

DJI Mavic 3 Fly More Combo Fiyatı: 3.768 $

DJI Mavic 3 Cine Premium Combo Fiyatı: 6.539 $

*Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ