Ivvo
Ivvo
Kutay Bilen' İle Herşey.

Oyuncuların Hiç Sevmediği 15 Oyun Karakteri

Oyun bölümü her geçen gün genişliyor. Şirketler daima olarak yeni oyunlarını piyasaya sürüyorlar ve bu da oyunseverlerin kesintisiz bir oyun …

Oyun bölümü her geçen gün genişliyor. Şirketler daima olarak yeni oyunlarını piyasaya sürüyorlar ve bu da oyunseverlerin kesintisiz bir oyun tecrübesi yaşamalarına neden oluyor. Bir oyundan sıkılan rastgele bir oyunsever, yeni bir oyun bulmak için hiç zorlanmıyor. Fakat kimi vakit bu oyunlarda bulunan karakterler sevilmeyebiliyor. Bizde bu haberimizde sizler için, görüntü oyun dalının en sevilmeyen 15 karakterini derledik. İşte o karakterler;

  • Steam Yaz İndirimleri'nde en fazla satılan 25 oyun için tıklayın.

Cuccos (Zelda)

YAZI ARASI REKLAM ALANI

Asıl ismi The Hyrule Fantasy: Legend of Zelda olan lakin pek çok oyunsever tarafından Zelda olarak bilinen bu oyunda bulunan tavukların ne kadar can sıkıcı olduğunu biliriz. Bu tavuklar her ne kadar sevilmese de oyunseverler tarafından bu oyunun vazgeçilmez karakterlerinden.

Zubat (Pokemon)

Pokemon serisinin hem görüntü oyunun hem de çizgi dizinin en sevilmeyen karakterleri olan Zubat, bu listenin olmazsa olmazlarından bir tanesi. Zubat'ın üstün taarruz yetenekleri hep can sıkıcıdır. Bu karakter, desteklediğiniz ya da yönettiğiniz bir Pokemon'u kesinlikle yenmiştir.

CREEPERS (MINECRAFT)

Dünyanın en çok satılan oyunlarından bir tanesi olan Minecraft'ta bulunan bu karakterlerde oyun dünyasının en sevilmeyenleri ortasında. Her an karşınıza çıkabilir ve tahminen de uzun bir vakit ayırdığınız oyununuzu mahvedebilir. Bir de bunların küçükleri var. Her ikisi de açık bir halde oyun keyfinizi yerle bir eden can sıkıcı karakterlerden.

Headcrabs (Half Life)

Yeni bir Half Life serisi bekleyen oyunsever takipçilerimiz, listenin içerisinde bu karakteri kesinlikle arayacaktır. Elbette listenin olmazsa olmazlarından birisi de bu zehirli yaratıklar. Her ne kadar yavaş hareket etseler bile, bu yaratıklara maksat olmayı kimse istemez. 

The Hunter (Left 4 Dead)

Valve'ın sevilen oyunlarından bir tanesi olan Left 4 Dead oyununda bulunan 'Hunter'lar; suratları, çeviklikleri ve saldırgan olmalarıyla ön plana çıkıyorlar. Bu karakterler Left 4 Dead oyuncularını her vakit huzursuz etmiştir.

Ghost Fish (Ninja Gaiden)

Tek bir balık ne kadar tehlikeli olabilir ki? Şayet oyunda bir sürüye denk gelirseniz bu karakterlerden kurtulmanız önemli manada zorlayıcı olacaktır. Ninja Gaiden oyununda bulunan bu karakterlerde pek çok oyunsever tarafından sevilmiyor.

Arch-Vile (DOOM)

2004 yılında piyasaya sürülen DOOM 3, devrin en âlâ oyunlarından bir tanesiydi. Bu oyunu oynayan takipçilerimiz, pek çok yaratığın üstesinden gelmiştir, bundan eminiz. Lakin oyunseverler bu oyunda bulunan Arch-Vile isimli bir karakteri alt etmekte önemli manada zorlandılar ve bu karakterde görüntü oyun bölümünün sevilmeyenlerinden oldu.

Cenobia (Shadow of the Colossus)

Bu karakterle ilgili ne desek bilemiyoruz. Görsel zati her şeyi anlatıyor.

Banshees (Mass Effect 3)

Mass Effect 3 oyununda alt etmeniz gereken çok sayıda düşmanınızın olduğu su götürmez bir gerçek. Lakin bu oyundaki hiç bir düşman Banshees kadar etkileyici değildi. Bu karakterin sahip olduğu çığlıklar ve çığlık atarken ağzından çıkan kan, oyunseverlerin midelerini önemli manada zorluyor.

Skulls (Metal Gear Solid 5)

Metal Gear Solid 5 oyuncuları da başka oyunlardaki üzere pek çok düşmanı alt etmek için ağır gayret sarf ettiler. Lakin Skulls hem sessizlikleri hem de üstün taarruz yetenekleriyle ön plana çıkıyor. Bu da bu karakterlerin de sevilmemesine neden oluyor.

Lu Bu (Dynasty Warriors)

Dynasty Warriors oyununda bulunan Lu Bu, oyuncuların önemli manada nefret duyduğu karakterlerden bir tanesiydi. Bunun nedeni Lu Bu'nun adeta bir tank kadar güçlü olmasıydı. Hem atak yeteneğinin yüksek olması hem de yüksek savunma yetenekleri, bu karakterin alt edilmesini zorlaştırıyordu.

Cugar (Red Dead Redemption)

Yaban hayatı her vakit tehlikelidir. Lakin pumalar daha da tehlikelidir. Sessizce yanınıza gelecek olan bu karakter, hiç beklemediğiniz bir anda sizi güç durumda bırakabilir. Bu yüzden, oyunun bu karakterleri de listemizde kendisine yer buluyor.

Bed of Chaos (Dark Souls)

Dark Souls oyununun müsabakaları her vakit oyunseverleri zorlamıştır. Lakin bu müsabakaların en zoru sürekli 'Bed of Chaos' isimli karakterlerle olan müsabakalardır. Elbette bu yaratığın akınlarına karşı koyabilirsiniz, fakat bu hiç bir vakit kolay olmayacaktır.

Lunatic (Batman: Arkham Asylum)

Batman için elbette rastgele bir sonun olmadığını söylebiliriz. Lakin oyundaki bu karakterler önemli manada can sıkıcıydı. Sizi hiç bir vakit rahat bırakmamalarının yanı sıra, üzerinize de yapışabilirler ve genel görünümleri de ziyadesiyle nahoştur.

Mimics (Dark Souls)

Dark Souls müsabakalarının ne kadar sıkıntı olduğundan aslında bahsetmiştik. Oyunda bulunan sandıklardan çıkar bu karakter keyfinizi ziyadesiyle kaçırabilir. Oysa siz sandığı açarken içerisinden yeterli bir şeyler çıkmasını istersiniz. Lakin elde olan bu iğrenç yaratıktır.

Pekala sizin en nefret ettiğiniz karakter hangisi? Niyetlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ