Ivvo
Ivvo
Kutay Bilen' İle Herşey.

Elon Musk’tan ABD idaresini küplere bindirecek İran paylaşımı

X toplumsal medya platformunun sahibi Elon Musk’tan ironik bir İran paylaşımı geldi. Milyarder iş insanı alıntılayarak paylaştığı görselde, “İran, savaş istiyor. Bakın, onlar ülkelerini bizim askeri üslerimizin ne kadar yakınına kurmuşlar” sözleri yer aldı.

Elon Musk’tan ABD idaresini küplere bindirecek İran paylaşımı
REKLAM ALANI

SpaceX, Tesla ve X’in sahibi milyarder iş insanı Elon Musk, toplumsal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşıma imza attı. Musk’ın “Ah İranlı” notuyla alıntılayarak paylaştığı görselin üzerinde ” İran, savaş istiyor. Bakın, onlar ülkelerini bizim askeri üslerimizin ne kadar yakınına kurmuşlar” tabirleri yer alıyor.

ABD’NİN ORTADOĞU’DAKİ ÜSLERİNE GÖNDERME

YAZI ARASI REKLAM ALANI

ABD’nin Orta Doğu’daki üslerine gönderme yapan Musk’ın bu ironik paylaşımı, kısa müddette milyonlarca görüntülenme alırken, gönderinin altına Gazze’deki İsrail katliamına dair binlerce ileti geldi.

İşte Elon Musk’ın o paylaşımı;

İNTERNET DAYANAĞINA DUYARSIZ KALMADI

Öte yandan İsrail’in Gazze’ye yönelik akınları sonrası irtibat ağları da hasar görerek koptu. Bu gelişme üzerine birçok toplumsal medya kullanıcısı Elon Musk’a “Starlink’i gönder” davetinde bulunmuştu. Bu davetlere duyarsız kalmayan Musk, Starlink uydularının Gazze’deki memleketler arası kabul görmüş yardım kuruluşlarına internet teması sağlayacağını söyledi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ