Ivvo
Ivvo
Kutay Bilen' İle Herşey.

“Kara para akladıysam kendimi asarım” diyen Selin Ciğerci’nin MASAK raporunda yasa dışı süreç tespit edilmedi

Dilan Polat ve Engin Polat’ın akabinde şirketleri MASAK tarafından incelemeye alınan ve “Kara para olayım çıkarsa kendimi Taksim Meydanı’nda asarım” diyen Selin Ciğerci’nin raporunda yöntemsiz bir süreç tespit edilmedi.

“Kara para akladıysam kendimi asarım” diyen Selin Ciğerci’nin MASAK raporunda yasa dışı süreç tespit edilmedi
REKLAM ALANI

MASAK, kara para aklama ve vergi kaçakçılığı dahil 4 farklı hatadan haklarında soruşturma açılan Engin ve Dilan Polat çiftinin akabinde toplumsal medya fenomenlerini de incelemeye aldı. MASAK tarafından incelemeye alınan Ciğerci için hazırlanan raporda yasa dışı bir süreç tespit edilmedi. Raporun akabinde konuşan Ciğerci, “İşimi yapmaya devam edeceğim hak ediyorsam hak ettiğimin karşılığını istiyorum fazlasını istemiyorum” dedi.

SELİN CİĞERCİ: KARA PARA AKLAMA OLAYIM VARSA TAKSİM MEYDANI’NDA KENDİMİ ASARIM

YAZI ARASI REKLAM ALANI

Gazeteci Murat Ağırel’in bir futbolcu ve eşinin de kara para aklama işine karıştığı için incelendiğini söylemesiyle gündeme gelen Selin Ciğerci, hakkındaki argümanları kesin bir lisanla reddetti. 2. Sayfa programına bağlanarak gözyaşlarına hakim olmayan Selin Ciğerci, “5 yıl içinde 40 milyon TL’den fazla vergi ödedim. Kara para aklama olayım varsa beni Taksim Meydanı’na koyun ben orada kendimi asarım” dedi.

EMRULLAH ERDİNÇ: SELİN CİĞERCİ’NİN MASAK RAPORUNDA YASA DIŞI SÜREÇ BULUNMADI

Dün programa konuk olan gazeteci Emrullah Erdinç, Selin Ciğerci‘nin MASAK raporuyla ilgili ” Selin Ciğerci‘nin söylediklerinin bütün hepsi yanlışsız. Şuana kadar Selin Ciğerci ile alakalı hiçbir biçimde yasa dışı bir süreç bulunmuş değildir. Rastgele bir cürüm ögesi olmadığı içinde Selin Ciğerci rahat edebilir” tabirlerini kullandı.

“KENDİ ŞUBELERİM VE KENDİ GRUBUMLA HAYATIMA DEVAM ETMEK İSTİYORUM”

Erdinç kelamlarını Instagram hesabından yayınlayan Selin Ciğerci, “Ben yalnızca işimi yapmak istiyorum işimi çok seviyorum. 6 yıldır sizinleyim yalnızca kozmetik işi yapıyorum 34 adet şubem var bir tane daha fazla şube istemiyorum. Kendi şubelerimle kendi grubumla hayatıma devam etmek istiyorum. İşimi yapmaya devam edeceğim hak ediyorsam hak ettiğimin karşılığını istiyorum fazlasını istemiyorum. Sizleri çok seviyorum hakikaten herkes güzel olsun memnun olsun Karmaya çok inanırım kimsenin karmasına girmem bana iftira atmayın sizde benim karmama girmeyin bir sorununuz varsa arayın konuşun öpüyorum kocaman herkese hoşça kalın” notunu yazdı.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ