Ivvo
Ivvo
Kutay Bilen' İle Herşey.

İrtibatın büsbütün kesildiği Gazze için milyonlardan Elon Musk’a davet: Starlinkleri Gazze’ye gönder

İsrail, Gazze’ye bu akşam 7 Ekim’den beri en ağır hava saldırısını gerçekleştiriyor. Bölgede tüm internet ve telefon hizmetleri büsbütün kesilirken, milyonlarca toplumsal medya kullanıcısı “Gazze için Starlink” etiketi altında birleşti. Yaşanan insanlık dramına karşı Elon Musk’a Starlink uydularıyla Gazze’ye internet erişimi sağlaması davetinde bulundu.

İrtibatın büsbütün kesildiği Gazze için milyonlardan Elon Musk’a davet: Starlinkleri Gazze’ye gönder
REKLAM ALANI

Sssyal medyada milyonlarca kullanıcı, Elon Musk’a Starlink uydularını bağlantının kesildiği Gazze’ye yöneltmesi davetinde bulundu. “Gazze için Starlink” etiketi Türkiye ve dünya gündemine birinci sıradan girdi.

7 EKİM’DEN BERİ EN ŞİDDETLİ HAVA SALDIRISI

YAZI ARASI REKLAM ALANI

Hamas’ın 7 Ekim’de başlattığı Aksa Operasyonu sonrası 21 gündür Gazze’yi tam abluka ve bombardıman altında tutan İsrail, en ağır hava ataklarını bu akşam gerçekleştirdi.

GAZZE İLE İRTİBAT KESİLDİ

Gazze Şeridi ile irtibatın kesildiği bildirildi. Filistin telekomünikasyon şirketi “Jawwal”, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda Gazze’deki tüm telefon ve internet hizmetlerinin sona erdiğini duyurdu. Paylaşımda, İsrail’in düzenlediği ağır bombardıman nedeniyle bölgedeki altyapının ziyan gördüğü ve “Gazze’nin dünya ile irtibatının kesildiği” belirtildi.

ELON MUSK’A STARLİNK ÇAĞRISI

Sosyal medyada çok sayıda kullanıcı, “Gazze için Starlink” etiketi altında buluştu. Kısa müddette milyonlarca paylaşım yaplıan etiketin altında herkes, Elon Musk’a Starlink uydularıyla Gazze’ye internet erişimi sağlaması konusunda davet yaptı.Etiket, Türkiye ve dünya gündemine birinci sıradan girdi.

Kaynak: Haberler.com / Dünya

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ