Ivvo
Ivvo
Kutay Bilen' İle Herşey.

Kızaklı Kameraya Sahip Oppo Reno İncelemesi (Video)

Tasarım konusunda kızaklı kamerasıyla öne çıkan Oppo Reno, sonunda elimize ulaştı. Daha evvel 'kızaklı kamera' olarak bilinen ön kamera …

Kızaklı Kameraya Sahip Oppo Reno İncelemesi (Video)
REKLAM ALANI

Tasarım konusunda kızaklı kamerasıyla öne çıkan Oppo Reno, sonunda elimize ulaştı. Daha evvel 'kızaklı kamera' olarak bilinen ön kamera sistemleriyle karşılaşmış olsak da Oppo Reno, kendi kızak sistemini bir köpekbalığı yüzgecine benzeterek rakiplerinden farklı bir tasarımı da yakalamış durumda.

Kızaklı kameralar, telefon ekranlarındaki çentik ve çerçeveden kurtulmak için geliştirilen teknolojiler olsa da çıktıkları vakit dayanıklılıklarına ait birçok eleştiriyi de beraberinde getirdi. Tasarım konusunda herkes mutluydu lakin telefonlar düştükten sonra kızaklı kamera sisteminin çabucak kırılacağı tarafında birçok söylenti dolaşıyordu.

Kızaklı kameralara yönelik güvensizlik artarken birçok akıllı telefon üreticisinin yaptığı üzere Oppo da telefonuna bir güvenlik tedbiri yerleştirdi. Oppo, bir düşme algılandığı vakit kızaklı kamerayı çabucak kapalı konuma getirdiği için kamera düzeneğini da muhafazaya almış oldu.

YAZI ARASI REKLAM ALANI

Olağan ki tüm meseleler bununla sonlu değildi. Oppo Reno, kızaklı kamera sisteminin darbelerden kaçabildiğini kanıtlamış olsa da kullanıcılar bu sefer de açılır kapanır kameranın çabuk bozulacağı istikametinde kaygılara kapıldı lakin Reno, kameranın 200.000 kez açma kapama yapabildiğini belirtti.

Pekala, biz daima kameradan bahsettik ancak telefon kameradan mı ibaret? Alışılmış ki hayır. Oppo Reno'nun her noktasına değindiğimiz incelemesini izlemek için sizleri görüntüyle baş başa bırakıyoruz. Uygun seyirler dileriz.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ