Ivvo
Ivvo
Kutay Bilen' İle Herşey.

Epic Games, Fiyatı 50 TL Olan Oyunu Fiyatsız Yaptı

Her hafta yeni fiyatsız oyunlar sunan Epic Games, 2020 yılının sonunda özel bir kampanya hazırladı. Bu kampanya kapsamında platformun …

Her hafta yeni fiyatsız oyunlar sunan Epic Games, 2020 yılının sonunda özel bir kampanya hazırladı. Bu kampanya kapsamında platformun kullanıcıları, 15 gün boyunca her gün en az 1 yeni fiyatsız oyuna kavuşacak.

Öbür platformlarda vakit zaman yüksek bedellere satılan oyunları da fiyatsız olarak sunan Epic Games, artık fiyatı 50,00 TL olan Cities: Skylines oyununu fiyatsız yaptı.

Cities: Skylines Fragmanı

YAZI ARASI REKLAM ALANI

Cities: Skylines, bir kent kurup geliştirdiğimiz strateji/simulasyon oyunları ortasında yer alıyor. Oyunun isminden de muhakkak olduğu üzere temel olarak sivil havacılık üzerine odaklanıyoruz. Daha doğrusu oyunda çok gelişmiş bir ulaşım sistemi var ve lojistik konusu, oyunun belkemiğini oluşturuyor dersek abartmış olmayız.

Oyunda bir belediye lideri olarak kentimizde ne yapılacağı ve nasıl yapılacağı konusunda bütün yetkiyi elimizde bulunduruyoruz. Ayrıyeten oyunda gelen farklı mod takviyeleri sayesinde de neyin ne kadar zorlayıcı olacağını seçmek de büsbütün oyuncuya kalıyor.

Cities: Skylines’ı Kütüphanenize Nasıl Ekleyebilirsiniz?

Oyunları arşivinize eklemeniz için sahip olmanız gereken tek şey bir Epic hesabı, onu da aslında fiyatsız olarak dakikalar içerisinde edinebiliyorsunuz. Sonrasında yapmanız gerekenlerse şu formda:

  • Epic Games hesabınıza giriş yapın.
  • Oyun sayfasına gidin
  • Yükle tuşuna basın.
  • Siparişi Ver’e tıklayın.
  • Oyunlar böylelikle kütüphanenize eklenmiş olacak.
  • Epic Games Store sizden iki faktörlü kimlik doğrulama isteyecektir.

Epic Games yıl sonu etkinliğinde her gün yeni bir fiyatsız oyun verecek. Öbür oyunları da kaçırmamak için bizi takip etmeye devam edin.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ