Ivvo
Ivvo
Kutay Bilen' İle Herşey.

Unity’nin Premium Ders Görüntüleri Kalıcı Olarak Fiyatsız Oldu

Bilhassa oyun geliştirmek isteyenlerin en çok merak ettiği oyun motorlarından biri olan Unity, olağanda fiyatlı olarak sunulan premium ders …

Unity’nin Premium Ders Görüntüleri Kalıcı Olarak Fiyatsız Oldu
REKLAM ALANI

Bilhassa oyun geliştirmek isteyenlerin en çok merak ettiği oyun motorlarından biri olan Unity, olağanda fiyatlı olarak sunulan premium ders görüntülerini kalıcı olarak fiyatsız yaptı. Bu görüntüler sayesinde oyun geliştirmek isteyen herkes, Unity oyun motorunu öğrenerek oyun dünyasının içine atılabilir.

Unity’nin premium dersleri aslında geçtiğimiz mart ayında koronavirüs pandemisi nedeniyle 3 ay boyunca fiyatsız olmuştu. İsteyen herkesin görüntülere 3 ay boyunca fiyatsız olarak ulaşabileceğini duyuran Unity, premium derslere gelen hoş geri dönüşlerin akabinde dersleri büsbütün fiyatsız hale getirmeye karar verdi. 

YAZI ARASI REKLAM ALANI

350 saati aşkın Unity dersi fiyatsız oldu

350 saati aşkın premium dersi fiyatsız yapan Unity, oyun motorunu kullanarak konsol, PC ve son yılların tanınan platformu mobilde oyun geliştirmenizi sağlayacak bilgiyi tüm kullanıcılarına fiyatsız olarak sunuyor. Oyun motorunun kendisini de fiyatsız olarak sunan Unity, bu motoru kullanarak geliştirdiğiniz oyundan karınız 100 bin doları geçmediği sürece rastgele bir fiyat de istemiyor. Premium derslerin olağanda fiyatı ise aylık 15 dolardı. Bu da yeni kur farkıyla 102 TL'ye denk geliyor.

Fiyatsız derslerle ilgili bir açıklama da yapan Unity, “Koronavirüs pandemisi nedeniyle tüm dünyada milyonlarca insan işini kaybetti. Bizim topluluğumuzda da pek çok insanın bu durumdan etkilendiğini biliyoruz. Yeni iş imkanları için pek çok kişinin en süratli halde yeteneklerini yenilemesi ve geliştirmesi gerekiyor.” dedi.

Unity’nin fiyatsız olarak sunduğu derslerin tamamı İngilizce olarak anlatılıyor. İngilizce bilginiz kâfi olmasa da görüntüde gösterilen adımları yanlışsız bir formda uygularsanız derslerin size büyük bir katkısı olacağını düşünüyoruz. Şayet Unity’nin derslerine çabucak göz atmak istiyorsanız, buraya tıklamanız kâfi. Programlama başta olmak üzere animasyon, modelleme, ses, doku kaplamaları ve oyun optimizasyonu üzere bir oyun geliştiricinin dikkat etmesi gereken tüm bahislere değinen Unity Premium dersleri, sizleri başarılı bir oyun geliştiricisi yapmak için değerli bir seçenek sunuyor.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ