Ivvo
Ivvo
Kutay Bilen' İle Herşey.

Ritim Tabanlı FPS Oyunu Metal: Hellsinger Duyuruldu

Şeytani düşmanlar, güçlü silahlar ve metal müzikle dolu birinci şahıs nişancı oyunu Metal: Hellsinger, yayınlanan fragmanla resmen duyuruldu …

Şeytani düşmanlar, güçlü silahlar ve metal müzikle dolu birinci şahıs nişancı oyunu Metal: Hellsinger, yayınlanan fragmanla resmen duyuruldu. Ritim tabanlı aksiyon macera oyununda cehennemden gelen ölümcül yaratıkları öldürmek kadar metal müziğin ritmine ahenk sağlamak da değerli.

Metal: Hellsinger, DOOM'u andıran cehennem atmosferini, ritim tabanlı mekaniklerle birleştiriyor. Oyunda müziğin ritmine nazaran hareket ediyor ve saldırıyorsunuz. Puanınız, kombo metrenizin yükselmesini sağlayan çeşitli faktörlere bağlı olarak yükseliyor. Ayrıyeten Devil May Cry'daki kırmızı kürelere benzeri biçimde, toplayacağınız ruhlarla yeni silahlar alabiliyorsunuz.

Metal: Hellsinger'da müzik eşliğinde cehennemi birbirine katacaksınız

YAZI ARASI REKLAM ALANI

Metal: Hellsinger'da yarı insan, yarı şeytan ve intikam takıntılı bir karakter olarak cehennemin en şiddetli topraklarında korkusuzca savaşacak ve Kızıl Yargıç ile destansı bir müsabakaya hazırlanarak şeytan ordularını ve başkanlarını yok edeceksiniz. Ritme ne kadar uyarsanız müzik o kadar çarpıcı hâle gelecek, düşmanlarınıza çok daha fazla yıkım getireceksiniz.

Yıkım götüreceğiniz uğursuz topraklar, binlerce cehennemin birleşiminden oluşuyor ve sizi Voke'un buzlu dünyasından Stygia'ın metalik atmosferine kadar kadar cehennemin en amansız köşelerine götürecek. Hikayeyi bitirdikten sonra isterseniz liderlik tablolarını fethedebilecek ya da Uğraş Modu'nda arkadaşlarınıza meydan okuyabileceksiniz.

Payday 2'de direktör, Battlefield 3 ve Battlefield: Bad Company 2 üzere oyunlarda baş dizayncı olarak vazife yapan David Goldfarb, projenin öne çıkan isimleri ortasında yer alıyor. Ayrıyeten oyunun müzikleri ise Matt Heafy (Trivium), Mikael Stanne (Dark Tranquillity), Björn Strid (Soilwork), ve Alissa White-Gluz (Arch Enemy) üzere metal yıldızları ile birlikte yaratıldı.

Metal: Hellsinger, gelecek yıl PS4, Xbox One ve PC'nin yanı sıra yeni jenerasyon konsollara da gelecek. Oyunun yayınlanan birinci fragmanıyla silahlara, mekaniklere ve metal müziğin ritmine daha yakından bakabilirsiniz.

Metal: Hellsinger fragman:

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ