Ivvo
Ivvo
Kutay Bilen' İle Herşey.

Sharp, Skype Kurumsal Sertifikalı Birinci Windows Ekranı Tanıttı

Sharp bugün Microsoft'un Skype Kurumsal sertifikasına sahip dünyanın ilk Windows işbirliği ekranını duyurdu. Yeni jenerasyon 4K Ultra HD …

Sharp, Skype Kurumsal Sertifikalı Birinci Windows Ekranı Tanıttı
REKLAM ALANI

Sharp bugün Microsoft'un Skype Kurumsal sertifikasına sahip dünyanın ilk Windows işbirliği ekranını duyurdu. Yeni jenerasyon 4K Ultra HD ekran; toplantılarda, eğitim salonlarında, teknik incelemelerde ekip çalışmasını desteklemek ve düzgünleştirmek için tasarlandı.

70 inç boyutundaki dokunmatik ekran, Sharp'ın ödüllü dokunmatik teknolojisini ve Microsoft Azure Digital Twins ile çalışabilen sensörleri birleştiren Microsoft standartlarına uygun. Sharp'ın Windows işbirliği ekranı, işletmelerle anında ilişki kurma ve işbirliği yapma araçları sağlıyor. Skype Kurumsal sertifikasına sahip dünyanın birinci geniş format etkileşimli ekranı, kullanıcılara kesintisiz ve kaliteli bir ses ve görüntü tecrübesi sunmak için 4K kamera, uzak alan mikrofonu ve hoparlörleri ile tamamlanıyor. USB-C irtibatı, ayrıyeten toplantı ekipmanı ayarlamak için harcanan vakti azaltarak kolay ve tek bir irtibat sunuyor.

Sharp Windows işbirliği ekranı, toplantı ortamını da en uygun hâle getiriyor:

YAZI ARASI REKLAM ALANI

Sharp'ın iç ortam şartlarının ofis çalışanlarının performansı üzerindeki tesirini gözden geçiren Eksiksiz Toplantı Ortamını Yaratma raporuna göre işverenler; ofislerdeki ve toplantı salonlarındaki pak havayı artırarak çalışma performansını %20 artırabilir. Sharp'ın Windows işbirliği ekranında, Microsoft Azure Digital Twins IoT platformuna ve akıllı bina ortamının bir kesimi olan Sharp Synappx WorkSpaces gibi diğer bulut ve abonelik hizmetlerine bağlanabilen yerleşik sensörler bulunuyor.

Gelişmiş özellikler, daha verimli bir ortam oluşturmak için yapay zekâ, IoT ve verimlilik araçlarını kullanarak bulutun gücünü iş yerine getirme vizyonunun bir kesimi olacak. İşletmeler; alanın nasıl kullanıldığına bağlı olarak ısıtma, soğutma ve oda rezervasyon sistemlerinin idaresini geliştirmek için ortam bilgilerini kullanabilecek. Sharp'ın Windows işbirliği ekranı, şahısların ve kuruluşların iş yerlerinde kullanacakları Microsoft araçlarıyla problemsiz bir biçimde çalışmak üzere tasarlandı. Office 365; grup çalışmasını, küme işbirliğini kolaylaştırmak için konuşmaları, içeriği ve araçları tek bir yerde bir ortaya getiren bir platform olan Microsoft Teams aracılığıyla işletmelere dijital bir alan sağlayacak.

Dokunmatik ekran, tıpkı kağıda müellif üzere stabil çalışacak:

Son olarak 70 inçlik etkileşimli ekran, ayrıyeten Sharp'ın Kağıt Üzerine Yazma özelliği sayesinde kağıda muharrir üzere anlık ve hakikat yazı deneyimi sunuyor. P-CAP Kapasitif Dokunmatik, sezgisel dokunma tecrübesini yaratmaya yardımcı oluyor ve bu da kullanıcıların sunumlarda daha rahat hissetmelerini sağlıyor. Sharp'ın Windows işbirliği ekranının önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ